Переваги
«Пропсор» зменшує неприємні симптоми, знімає запалення, зволожує шкіру, діючи лише на уражені ділянки шкіри

створений на основі натуральних компонентів

відсутність гормональних складових

зручність і простота застосування

добра переносимість

висока ефективність

доступність

При псоріазі потрібно діяти комплексно

Псоріаз є хронічним захворюванням, тому сподіватися вилікувати його раз і назавжди не варто, але тримати хворобу під контролем і жити повноцінним життям - можливо. Перш за все, завдяки правильно підібраному лікуванню та медичним препаратам. Але перш ніж прийняти будь-яке рішення, варто звернутися за порадою до медика.
Сучасні спеціалісти намагаються уникати призначень гормональних засобів. Куди раціональніше використовувати препарати, що не містять гормонів та базуються на рослинних активних компонентах та не чинять негативного впливу на ендокринну та імунну систему, говорять експерти.
Допомогти в лікуванні псоріазу та дерматитів різного походження може новий негормональний крем «Пропсор», ефективність якого вже встигли оцінити деякі медики. В цілому, спеціалісти задоволені результатами та відзначають ефективність крему при знятті набряків, запалень та висипань, відзначаючи при цьому підвищення якості життя хворих при його регулярному застосуванні.

Детальніше

Документи
Відгуки
Написати відгук

Щороку кількість хворих на псоріаз на планеті зростає - недуга вражає всі вікові категорії, включаючи малолітніх дітей та підлітків. Ця шкірна хвороба не є заразною, тому пояснити таке стрімке її поширення за останні роки, фахівці не можуть.
Найнеприємніше те, що псоріаз і дерматити є хронічними недугами, а значить, після першого ж виявлення, стають супутником людини на все життя. На щастя, в сучасному світі широко представлені препарати від псоріазу, які покликані боротися з проявами недуги, знімати симптоми і запобігати загостренням. На жаль, не всі медичні препарати однаково ефективні, а головне - безпечні.
Раніше при лікуванні хвороб шкіри нерідко використовувалися гормональні препарати. Однак сучасні медики не поспішають призначати їх через не до кінця прогнозований вплив на організм тієї чи іншої людини з урахуванням її індивідуальних особливостей, а також через високу імовірність гормонального збою, порушення роботи ендокринної системи, «підриву» імунітету, звикання до препарату, тощо.

На захисті здоров'я

На ринку з'явився новаторський препарат «Пропсор», стровений на рослинній основі та без гормональних складових. Він допоможе швидко і ефективно зменшити прояви дерматиту і псоріазу.
При виявленні хвороб шкіри, зазвичай призначають крем від псоріазу, так як на відміну від таблеток вона діє локально, не впливаючи на роботу внутрішніх органів. Однак мазь не завжди зручна через довге поглинання і щільну консистенцію. Альтернативою став крем «Пропсор», який легко наноситься, швидко вбирається, не залишаючи слідів на одязі, і починає діяти відразу після нанесення.

Препарат, який повертає комфорт

«Пропсор» не містить гормонів та безпечний для використання, при цьому має високу ефективність при знятті почервоніння, подразнень і припухлостей, вгамовує свербіж і печіння на ураженій ділянці шкіри. Його унікальна рослинна формула запобігає виникненню затверділостей та лущення шкіри, шрамування, відшарування нігтьових пластин, випадіння волосся, при цьому живить і загоює шкіру.
Пацієнти, які вже встигли випробувати препарат, зізнаються, що він здатний не тільки підвищити якість життя та комфорт, але і повернути впевненість у собі.

×
Замовити дзвінок
×
Купити в один клік