«Пропсор»-крем основан на натуральных растительных компонентах, которые взаимодействуют и усиливают действие друг друга в борьбе с проявлениями дерматита и псориаза. Он соединил в себе самые действенные рецепты народной медицины,традиционной терапии и современной медицины.

Шкірні захворювання стали справжнім прокляттям сучасного світу - з кожним роком чисельність людей на планеті, які страждають псоріазом або різними дерматитами, неухильно росте. Особливу тртвогу медиків викликає той факт, що хвороба за останні роки істотно "помолодшала" - все частіше зі скаргами до медиків звертаються підлітки та молодші діти, були навіть випадки виявлення псоріазу у немовлят.

Псоріаз - не вирок

Псоріаз є хронічною недугою, і головна мета його лікування полягає в тому, щоб "приспати" хворобу, максимально продовжити період спокою шкіри і не допустити загострення і повернення висипань.
Від дерматиту і псоріазу не застрахований ніхто. Учені та медики вже не перше десятиліття намагаються з'ясувати точні причини виникнення на шкірі висипань та роздратування, які створюють багато проблем у житті, хоча і не є смертельними або небезпечними для оточуючих. Та однозначної відповіді на це питання до сих пір немає.

 

Встановлено, що найчастіше псоріаз  має спадковий характер, однак, якщо хтось із батьків їм страждає, це ще не означає, що малята з самого народження приречені на шкірні висипання. Багато залежить від образу життя, профілактики, обережності, організованості та відповідальності самої людини.

Якщо ж діагноз вже поставлений, впадати у відчай не варто. Є безліч факторів, здатних стримувати розвиток хвороби і не допускати її загострення.

Подразнення шкіри неприємні не тільки тим, що викликають постійне відчуття печіння та свербежу , але і тим, що на їх місці можуть утворюватися рубці, випадати волосся, деформуватися ногтьова пластина, грубіти шкіра, з'являється пігментація, тощо. Саме тому на ураженій ділянці необхідно регулярно проводити зовнішню місцеву терапію. Кращим виходом із ситуації та найпростішим рішенням є використання спеціальних кремів.

Небезпека гормонів

Багато пацієнтів жахаються мазей і кремів від псоріазу та дерматиту, як вогню. А все тому, що у багатьох препаратах присутня гормональна складова, що може негативно відбитися на роботі багатьох систем організму, "підірвати" ендокринну систему, знизити імунітет та тонус судинної сітки, змінити гормональний фон тощо. Але, найімовірніше, самим неприємним наслідком застосування гормонів може стати винекнення "місцевого імунітету" і звикання до них на конкретній ділянці шкіри, що вимагатиме підвищення концентрації, а після того, як реакція ще сильніше притупиться, в рази підвищується ризик виникнення загострень.

Тому сучасні лікарі прагнуть уникати гормональної терапії - як внутрішньої, так і зовнішньої та призначають її тільки в дуже складних випадках, коли ризики куди нижче небезпеки. У 99% випадків без гормонів можна і потрібно обійтися.

Ефективність буває безпечною

До щастя, в сучасному світі існує широкий вибір різноманітних мазей та кремів від дерматиту та псоріазу. Але ефективністю можуть похвастати далеко не всі із них.
Останнім часом все більше пацієнтів і лікарів довіряють новаторським препарату «Пропсор». Головна перевага цього крема в тому, що він демонструє високу ефективність при регулярному використанні, але при цьому створюється виключно на основі натуральних компонентів, які майстерно підібрані провідними спеціалістами в таких пропорціях, щоб посилити активність і цілющі сили один одного.

На відміну від гормональних кремів, «Прозор» цілком безпечний для здоров'я, що підтверджує Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, а його ефективність готові підтвердити ряд пацієнтів, якість життя яких з появою «Пропсора» відчутно зросла.
Креми на рослинній основі переважніше гормональних засобів і тому, що механізм дії таких препаратів прогнозований і докладно вивчений. Тим не менш, перед тим, як почати застосування того чи іншого засобу, варто проконсультуватися зі своїм лікарем.

Крем «Пропсор» знімає запалення та почервоніння, знімає відчуття печіння та свербежу, заспокоює роздратовану шкіру та знімає зовнішні прояви псоріазу та дерматиту. Він сприяє відшліфуванню мертвих клітин шкіри та допомагає захищати пошкоджені шкірні покрови від грибків та бактерій, що надзвичайно важливо, адже шкірні хвороби небезпечні високою ймовірністю вторинних заражень та проникнення в уражене місце інфекцій.
Завдяки своїй унікальній формулі рослинних компонентів, препарат не тільки ефективно знімає неприємні симптоми, але й може візуально зменшити прояви хвороби, зробивши її практично непомітною для оточуючих.

Чому саме крем?

Від псоріазу розроблено багато препаратів і різних біоактивних засобів, які відрізняються не тільки ефективністю, але й формою випуску, що безпосередньо пов'язано з їх зручністю при використанні та безпекою для здоров'я.
Ліки у вигляді таблеток є надто небезпечною формою, яку може запропонувати тільки лікар, адже такі препарати, крім зони ураження, діють зсередини на весь організм, а, проходячи через кишковий тракт, роздратовують органи, потрапляють в печінку, фільтруються  нирками, тощо. Тому, якщо випадок не гострий, то діяти на хворобу краще зовнішньо. Раніше від псоріазу і різних форм дерматиту застосовувалися, в основному, мазі. Зараз від них відмовляються на користь кремів. Різниця, здавалося б, невелика, однак спеціалісти впевнені, що вона є визначальною.

Мазі добре наносити під пов'язку,  бо вони більш жирні й щільні і можуть довго зберігатися на шкірі. Але в цьому і їх недоліки, адже мало хто через псоріаз може годинами дозволити собі сидіти вдома, доки препарат поглинається. Креми зручні тим, що легко вбираються, швидше проникають всередину і починають діяти, буквально одразу після їх нанесення можна надягти одяг і йти на роботу, навчання, прогулянку тощо.
Креми мають приємний запах і у порівнянні  з мазями практично не дратують шкіру. Вони прийнятніші для нанесення на шкіру голови, згини ліктів, внутрішніх частин колін та інші діляни з ніжною шкірою. Креми простіші у нанесенні на важкодоступні ділянки тіла, а також на волосисту частину голови.

Комплексний підхід

Лікування псоріазу та дерматиту має бути комплексним, вважають лікарі. Важливою є профілактика загострення хвороби. А це, перш за все, застосування натуральних препаратів - переважніше, кремів, які не тільки знімають симптоми, але й зволожують шкіру, не допускаючи погіршення зовнішнього вигляду.
Варто переглянути свій образ життя та харчування. Алкоголь і куріння для хворих на псоріаз - табу, бо шкідливі звички безпосередньо впливають на стан шкіри і можуть спровокувати найстрашніші рецидиви.
Обов'язково слід стежити за тим, щоб організм отримував необхідну кількість мікроелементів та вітамінів, найчастіше в боротьбі з хворобами шкіри лікарі додатково призначають вітамін А.

З раціону варто виключити будь-який фаст-фуд, смажену та надир жирну, копчену і засолену їжу, м'ясні бульйони, солодкі напої, каву, солодку випічку.
Не менш важливим є контроль психологічного стану здоров'я, адже стреси, переживання, недосипання можуть стати причиною загострення хвороби.
Обов'язково  своєчасно лікувати всі хвороби та інфекції, навіть легке першіння в горлі або нежить можуть призвести до загострення псоріазу або дерматиту.
При псоріазі не рекомендовано довго знаходитися під сонцем, але не варто нехтувати санаторним лікуванням і відпочинком на оздоровчих курортах. Лікувальні грязі та мінеральні джерела підуть організму на користь і сприяють загоєнню шкіри.
Вато слідкувати за одягом - в першу чергу, відмовитися від синтетики на користь просторі одягу з натуральних м'яких тканин.

×
Замовити дзвінок
×
Купити в один клік