Екзема

Хронічне або гостре шкірне захворювання, не є заразним, але зазвичай провокую оточуючих триматися від хворого як найдалі. Хвороба проявляється шкірними висипаннями, свербежем та печінням, що істотно знижують якість життя.
Екзема має тенденцію до рецидивів. Спричинити їх може вплив алергенів, шкідливого харчування, але частіше всього - збій у роботі різних систем організму. Зокрема, порушення функцій печінки та нирок, що впливає на здатність виводити токсини. Також провокують загострення різноманітні порушення обміну речовин, розлад роботи шлунку, а також стреси, нервові розлади, недосипання.
Екзема діагностується у 10% населення планети. Хвороба вражає незалежно від статі та віку.

Дерматит

Запальне ураження шкіри, відоме, як дерматит, може виникнути під впливом різних факторів - це і наслідки впливу хімікатів, алергенів, так і зараження через потрапляння інфекції в уражену ділянку, наприклад, при опіках, у тому числі сонячних або натертостях, а також підшкірний кліщ демодекс.
Ознакою дерматиту можуть бути почервоніння або висипи на шкірі, запалення, сильний свербіж, тощо.

Та найбільшою загрозою дерматиту є його наслідки, що можуть бути не тільки медичними (вторинні інфекції), але й косметичними - рубці, пігментація, дисхромія та ін. Тому так важливо регулярно застосовувати ефективні та перевірені креми від дерматиту, які допоможуть пом'якшити шкіру, зняти почервоніння та свербіж.

Нейродерміт

Захворювання, яке також називають атопічним дерматитом, проявляється ураженням шкіри та нестерпним свербежем, що посилюється в нічний час. Являється хронічним і, проявившись раз, супроводжує людину все життя. До щастя, в сучасному світі завдяки новим підходам, навіть такі неприємні хвороби людина може практично не помічати, якщо вести правильний спосіб життя, виключити шкідливі звички, уникати алергенів і шкідливого харчування. При цьому важливо регулярне проведення зовнішньої терапії у вигляді обробки проблемних ділянок спецпрепаратами, адже головною метою лікування є продовження періодів спокою шкіри без рецидивів.
Рекомендоване профілактичне застосування негормональних кремів на натуральній основі для виключення рубців, загрубіння шкіри, а також зняття симптомів при загостреннях.

Псоріаз

Ця хвороба проявляється загрубінням та відшелушенням шкіри, може вражати як окремі ділянки, так і все тіло. Хвороба не є заразною, тим не менш викликає у хворого немало комплексів, а у оточуючих - побоювання. Тому окрім турботи про зняття симптомів, варто постійно стежити за зовнішнім виглядом ураженої ділянки.
Спровокувати загострення хвороби можуть зниження імунітету, порушення обміну речовин, стреси, інфекція, інтоксикація, наявність паразитів.

У більшості випадків псоріаз є спадковим, однак від його появи не застрахований ніхто. В останні роки хвороба "помолодшала" – на псоріаз страждає близько 5% підлітків та 7-8% дітей дошкільного віку

.

×
Замовити дзвінок
×
Купити в один клік